Ritim Atölyesi

Ritim
Atölyesi

“Müzikle eğitim, eğitimlerin en üstüdür. Çünkü ritim ve ahenk ruhun ta içine işler ve ona uyum kazandırarak her şeyden çok kavrar.”
Platon-

Evrensel bir dil olan müzik, insanın kendisini özgürce ifade edebileceği geniş alanlar yaratır. Kişinin gerçek potansiyelini keşfetmesi ve öz farkındalığının artması için öncelikli olarak bireysel ritmini duyması gereklidir.  Bu ritim kişinin özgüvenini geliştirirken hem kendisine hem de dünyaya olan bakış açısını genişletir. Beden ve zihin arasındaki uyumu yakalamanıza yardımcı olan ritim atölyesi çalışmamız, sizi günlük hayatın stres ve yorgunluğundan uzaklaştırırken enerjinizi yükselterek dengede kalmanıza yardımcı olur.

Aynı zamanda takım ruhu ve ekip çalışmasının önemini vurguladığımız ritim atölyemizde, çeşitli enstrümanlar kullanarak kişinin yaratıcılığını ve sosyal becerilerini geliştirmesine katkı sağlıyoruz. Bu noktada temel amaç ekip içerisindeki motivasyonu ve konsantrasyonu arttırarak gerçek bir harmoni yakalamalarına destek olmaktır. Takım çalışmasında verimliliği arttırmak için kullanılan ritim çalışması, insanları bir bütünün parçası olarak birbirleri ile ahenk içinde hareket etmeleri konusunda yönlendirir.

Kişisel ve kurumsal düzeyde gelişimi destekleyen ritim atölyemize katılmak ve hayatın ritmini yakalamak için bize ulaşın!

TL650
  • Süre : 1 Tam Gün
http://mindsnsolutions.com/freemind/wp-content/uploads/2021/06/ritim-atolyesi-scaled.jpg