http://mindsnsolutions.com/freemind/wp-content/uploads/2021/04/img-people-01-2.png
ACC: Kurucu

Dr. Filiz Arslan Nizam

bt_bb_section_top_section_coverage_image

Profesyonel kariyerinde pek çok farklı konuda eğitim ve danışmanlık vermekte ayrıca uluslararası firmalar ile de gerek Türkiye’de gerekse Orta Doğu ve Avrupa’daki merkezleri ile işbirlikleri yapmaktadır. İletişim yetkinlikleri ve yönetsel yetkinlikleri geliştirecek eğitimler ve gelişim projeleri ayrıca iletişim ve organizasyon alanlarında yönetim danışmanlığı projeleri yürütmektedir. ICF tarafından ACC akreditasyonu yanında Türkiye’nin ilk MYK belgeli koçları arasında yer almaktadır.

Proje ortaklığı yaptığı firmalarda değerlendirme ve gelişim merkezi çalışmaları, 360 derece değerlendirmeleri ve Kişilik Envanterleri geribildirimi kapsamında danışmanlık yapmaktadır.

Akademik hayatına İstanbul Ticaret Üniversitesi’nde, marka stratejileri, marka iletişimi, perakende marka yaratma stratejileri, sadakat araştırmaları, marka iletişimi, müşteri ilişkileri yönetimi, gibi alanlarda derslerle devam etme, Nişantaşı Üniversitesinde iletişim alanında lisans ve yüksek lisans düzeyinde dersler vermektedir.

Nizam, eğitim dizaynı, eğitim ihtiyaç analizi, eğitim pazarlaması, yetenek ve kariyer yönetimi gibi konularda mühendislik nosyonunun getirdiği analitik düşünme, sayısal verileri sosyal alanlara evirebilme becerisi ile fark yarattığı pek çok proje üretmiştir. Özellikle perakende, telekomünikasyon ve finans sektörlerinde kurumsal koçluk çalışmalarını yoğunlaştırarak, performans artışlarının sayısal verilerle desteklendiği sonuçlar alınmasını sağlamıştır.

Halen gelişim ve değişim alanındaki projelerin yanında, akademik çalışmalar yapmakta, farklı pek çok markanın da yönetim kurulunda yer almaktadır.

Evli ve ikiz annesidir. Gelişim ve değişim ana değerleri arasında olan bir bilgi işçisi olarak iyi bir okuyucu ve hevesli bir araştırmacıdır.

http://mindsnsolutions.com/freemind/wp-content/uploads/2021/04/img-people-01-2.png

İletişim BilgileriDr. Filiz Arslan Nizam

Sizi ofisimizde misafir etmekten ve çözüm sunmaktan mutluluk duyarız.
Adres
Eğitim Mah. Ahsen Çıkmazı
Kadıköy / İstanbul
Telefon
+90 545 502 2545
Email
filiz@freemind.com.tr